Le clinic Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Далеч, далеч от какъвто и да е било град, някъде дълбоко в горите и полята не непозната за всички нормални хора земя се намираше една психиатрична клиника, наречена Heaven.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Основни партньори
Коридора към южното крило Scaled.php?server=27&filename=qwert001
Latest topics
» Размяна на банери
Коридора към южното крило Icon_minitimeПет Юни 29, 2012 11:13 pm by Alistair.

» "Тунелчето" към гората
Коридора към южното крило Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 8:57 am by Джулия

» Искате ли да се запознаете с предишния?
Коридора към южното крило Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 8:57 am by Алиса Файъруърк

» Какво ще направиш ако видиш предишния гол в стаята ти?
Коридора към южното крило Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 8:31 am by Сидни Колинс

» I love SPAM <3
Коридора към южното крило Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 6:06 pm by Сидни Колинс

» Търся си другарче за РП
Коридора към южното крило Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 8:13 pm by Сидни Колинс

» Преди седмица в клинката...
Коридора към южното крило Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:28 pm by Сидни Колинс

» Коридора към южното крило
Коридора към южното крило Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:21 am by Сидни Колинс

» Търся си приятели / врагове
Коридора към южното крило Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:38 am by Riley Bennett

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 7:11 am
Екип на форума
Sophia Коридора към южното крило Tumblr_lzjzey3d0L1qe6diwo6_250 Julia Коридора към южното крило Tumblr_lt2hyf496C1qbz915o5_250
Top posters
Sophia.
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 
Джулия
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 
Сидни Колинс
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 
Роуд
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 
Алиса Файъруърк
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 
Alistair.
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 
Мелани Доун
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 
Катрин Евънс
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 
Riley Bennett
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 
Дороти.
Коридора към южното крило Vote_lcapКоридора към южното крило Voting_barКоридора към южното крило Vote_rcap 

 

 Коридора към южното крило

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джулия
le admin
le admin
Джулия


Брой мнения : 110
Join date : 23.02.2012

Коридора към южното крило Empty
ПисанеЗаглавие: Коридора към южното крило   Коридора към южното крило Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 1:59 pm

Коридора към южното крило Dark_Corridor_by_wehend

Някога това място е било доста хубаво,но сега то не представляваше нищо.Беше потънало в прах и паяжини.На места имаше графити и прозорците бяха счупени.Но мрачния вид на мястото не е нищо сравнение с това което обитаваше мястото.Най-различни духове умрели тук все още витаеха наоколо.Стари хора,млади,та дори и деца.
Всички те бяха останали в психятричната клиника до края на живота си...и след него.Дали за отмъщение или искащи помощ те витеха наоколо,правеха хаос когато някой жив идваше и понякога,а даже доста често отиваха в новопостроеното крило където държаха живите психично болни като ги плашеха.Вечер надаваха силни писъци и какво ли не с което още повече караха лудите да се чувстват луди.
Още повече ги побъркваха.
Върнете се в началото Go down
Роуд
le пациент
le пациент
Роуд


Брой мнения : 27
Join date : 06.03.2012

Коридора към южното крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора към южното крило   Коридора към южното крило Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:21 am

Роуд Рейвинг крачеше бавно, но славно сред развалините, които представляваха отдавна неизползваемата част на клиниката, в която бе затворен. Роуд. Мамка му! Това не бе неговото име, но защо трябваше да го използва? Какво толкова можеше да се случи, ако продължаваше да се нарича Лев? Едва ли щяха да го открият. Алина сигурно се бе поболяла от загубата му и цели почти тридесет години по- късно бе загинала в поредния опит за самоубийство. Поне така казваше Мария Нортън, докато обясняваше причините за отделянето му от семейството. Те, не бяха особено правдоподобни, ала само спомена за погалването на ръката й, го караше да настръхне приятно и да се разтопи като шоколад на четиридесет градуса върху ламаринен покрив.
Но същата тази жена днес я нямаше, а няколкото опита за бягство от лечебното заведение завършваха крайно неуспешно. Въпросният неуспех отдаваше на липсата на достатъчно средства и мудността, която предизвикваха лекарствата у него. Всички тези успокоителни действаха толкова противопоказно на здравото му, тренирано за боеве тяло. Като се замислеше, той дори не помнеше как се бе озовал в клиниката. Тогава изникваше пред погледа му онази жена, която му бе дала и нова самоличност. В същото време не вярваше да е болен. Не намираше обичта за болест. Мамка му, какво толкова лошо имаше в това да обожаваш някого?
Явно много лошо.
Седна на перваза на един от прозорците, оставяйки краката си да висят от вътрешната страна. Мръсотията полепна по дрехите му, но в момента му се струваше повече от незначително. Мириса на прах и на старо дразнеше обонянието му и го караше да се замисля над причината за изоставянето на тези коридори. Все пак... не му се струваха кой знае колко опасни или пък нестабилни. Можеше да види разхвърляните по пода стари досиета и медицински картони на пациенти, които сигурно отдавна не са сред живите. Снимки и вещи, явно някога били нечии, а днес просто самотни, изоставени на произвола на времето.<br>
Върнете се в началото Go down
Сидни Колинс
le пациент
le пациент
Сидни Колинс


Брой мнения : 39
Join date : 06.03.2012

Коридора към южното крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора към южното крило   Коридора към южното крило Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:21 am

След поредната разправия с персонала бях в много лошо настроение. Треснах вратата на стаята си и се хвърлих върху леглото надувайки музиката в слушалките до максимум. Не исках да виждам никой в близките два часа или щях да извърша някоя глупост. Затворих очи не подозирайки какво ще последва...

Тъмнина, познати звуци , откъсачни реплики и бягство...Всичко това най-сетне се избистри. Виждах мрачен коридор и в далечината се чуваха стъпки. Те приближаваха и не принадлежаха само на един човек. Бяха поне трима. Единият влезе властно в малката тъмна стая , а другите двама подобни на бодигардове вървяха от двете му страни. От позицията на страничен наблюдател станах участник. Седях на единият от двата стола в центъра на помещение заприличало ми на стая за разпит. Между мен и онзи тип ни делеше една маса разстояние.
- Надявам се си размислила. Е? - той се усмихна сякаш беше заложил на печеливш кон и някак бе зловещо. Облеклото му беше последен писък на модата и изграждаше образа на един неприлично богат човек.
- Отговорът е същият - няма да ти го дам - отвърнах троснато и скръстих ръце пред гърди. Онзи нямаше да получи своето. Щеше да съжалява,че се е замесил с мен. Изражението на мъжа стана сериозно . Миг по-късно с бързо движение изкара някакъв кинжал и го заби в масата. Подскочих
- Пропиля последният си шанс , малката - приближи се до мен и присви злобно очи. - Момчета.
След неизказаната заповед те ме заобиколиха и..


Събудих се с вик. Бях ужасена от съня и още повече от мястото където се намирах. Тъмен тунел подобно на онзи , но с окаяно състояние. Още повече до един от прозорците стоеше мъж. Извиках повторно и се заоглеждах за някакъв изход. Осъзнала ,че не знам къде съм и как да се измъкна върнах вниманието си към мъжа. Очите ми вече почнаха да свикват с тъмнината и с радост установих ,че този тук , не е онзи от съня ми. Ако въобще беше сън. Бях сигурна ,че това се е случило , значи беше спомен. Паниката ме завладя. Кой знае какво съм правила и какво се е случило после. притеснявах се ,че отново съм ходила на сън. Ами ако бях извършила някоя глупост?Бях готова да изкрещя отново , но не исках да изплаша непознатия.
- Аз ... извинявай не исках да те изплаша или ..хм.. нещо такова. Просто.. - въздъхнах. - лош сън.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коридора към южното крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора към южното крило   Коридора към южното крило Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коридора към южното крило
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коридора към западното крило
» Коридора към северното крило
» Коридора към централното крило
» Коридора към източното крило
» Коридора (1)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Le clinic Heaven :: ˙·٠•● Психиатрична клиника Хевън :: ~ Изоставената част ~-
Идете на: